Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dziękujemy Medykom!

dziekujemy medykom

#MotyleDlaHospicjum

motyle dla hospicjum

#zostańwdomu

zostan w domu

Perspektywy

srebrna tarcza 2020

1% dla UKS Serviam

uks

 

LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH - GIMNAZJUM

 

BIOLOGIA

SOLOCH Aleksandra 3b

(nauczyciel – mgr Grażyna Wasilewska)

 

FIZYKA

OPOŃ Oliwia 3b

(nauczyciel – s. mgr Aneta Zbijewska)

GEOGRAFIA

KAŁUŻA Magdalena 3b

MATUSZEK Tomasz 3a   

ROZYNEK Patryk 3d

(nauczyciel – mgr Dorota Brychcy-Binder)

 

J. POLSKI

KUCZMA Matylda 3b

(nauczyciel – mgr Alicja Ruczaj)

 

 

FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH - GIMNAZJUM

  

HISTORIA

GOGULSKI Stanisław 3d

(nauczyciel – mgr Tomasz Nowacki) 

J. ANGIELSKI

GRUSZCZYŃSKI Mikołaj 3a

(nauczyciel – mgr Dariusz Zborowski)

 

 

KONKURSY INNE  - GIMNAZJUM

 

XXXV WOJEWÓDZKI TURNIEJ BIAŁYCH PIÓR
Marta Szpytko IIIb, I miejsce w kategorii proza za utwór "Begonia semperflorens"
 
 

 

KONKURSY/OLIMPIADY - LICEUM

 

SUPERMATEMATYK - etap rejonowy

kl. I - Krzesimir PRZYBYLSKI (b), Aleksandra KUBIAK (b), Anna MATUSZKO (a)
kl. II - Natalia PACYGA (b), Weronika MAJKA (b)

(nauczyciel – s. mgr Franciszka Perczak, mgr Krystyna Tokarska)

OLIMPIADA WIEDZY O PAŃSTWIE I PRAWIE - etap wojewódzki

kl. IIIa - Julia WICIŃSKA

(nauczyciel – mgr Agnieszka Borowiak)

OLIMPIADA WIEDZY O ANTYKU - etap finałowy

kl. IIa - Agnieszka PALUSZKIEWICZ

(nauczyciel – mgr Paweł Cierechowicz)

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ - etap finałowy

kl. IIa - Agnieszka PALUSZKIEWICZ

(nauczyciel – s. mgr Gabriela Porada)

 

OLIMPIADY SOLIDARNOŚCI - DWIE DEKADY HISTORII - finalista

Wojciech WŁÓDARCZAK- IIa

(Opiekun - mgr Paweł Cierechowicz)

ArteUlki

arteulki

Biblioteka ZSU

logo bibliotekaa

Gazetka szkolna

gazetka szkolna

Akcje i współpraca

 logotyp UAM

   

grafika o czytaniu

 

motyle

 

grosik

 

Edukacja przez szachy w szkole logo

  

logo amicus

 

logo pol niem

 

logo culturiada

 

logo warty

Copyright © 2020 Rights Reserved.